0 Kč

ČASTÉ OTÁZKY K INTERNETU

Co znamená připojení k internetu na doma?

Služba je založena na technologii Asymmetric Digital Subscriber Line (ADSL) nebo Very High Speed DSL (VDSL), která vám umožňuje využít stávající telefonní linku pro rychlý a bezpečený přenos dat. Výhodou naší nabídky připojení je velmi rychlá instalace během několika málo pracovních dní, neomezený přenos dat a rychlosti a především spolehlivý provoz nabízeného připojení DSL a kompletní servis této služby.

Jaká je dostupnost internetu na doma?

Služba je dostupná na více než 95 % území ČR. Dostupnost a maximální reálně dosahovaná rychlost závisí na klíčových faktorech kvality a délky přístupového vedení (mezi koncovým bodem sítě a příslušným DSLAMem společnosti CETIN). Dostupnost služby prověříme ještě před uzavřením smlouvy.

Je nutné mít doma pevnou linku?

Nepotřebujete mít aktivní pevnou linku, pouze zavedenou telefonní přípojku. Můžete tak využívat jen službu připojení k internetu bez pevné linky.

Jakou má služba agregaci?

Služba je sdílena stejně jako jiné xDSL služby v poměru 1:50.

Za jak dlouho můžu mít službu zřízenou?

Průměrná lhůta pro zřízení služby činí 7 kalendářních dnů ode dne podpisu smlouvy. Rychlost zřízení služby závisí z velké části přímo na zákazníkovi a jeho spolupráci (komunikaci) se servisním technikem. U zákazníků s aktivním přístupem je internetové připojení aktivní do několika málo dní (2-5).

Jak probíhá instalace služby?

Po přijetí Vámi podepsané smlouvy ihned zahajujeme proces zřízení služby. Budete telefonicky kontaktováni (servisní společností) za účelem sjednání návštěvy servisního technika, který prověří stav koncové přípojky přímo u Vás doma. Po návštěvě servisního technika je připojení aktivní do několika minut.

Je možné ke službě použít vlastní modem?

Abychom mohli zaručit, že bude modem plně kompatibilní s naší službou, doporučujeme zakoupit modem od nás. Pokud však máte některý z vybraných typů modemů, můžete použít modem vlastní.

test

Nastavte si své volání přesně podle Vašich potřeb
S tarifem "TAK AKORÁT" jste to vy, kdo určuje pravidla Vašeho volání.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Otestujte si MODROU simka TV na 14 dní zdarma

ikona_tv_samoobsluha.png

Teď už nebude TV určovat čas vám, ale vy určujete, kdy a kde se budetet dívat na svůj oblíbený pořad a to až 7 dní nazpět!  Otestujte si naší TV na 14 dní zdarma. Testovat můžete v TV, noteboouku, tabletu nebo vašem mobilním telefonu. 

Žádat o test zdarma můžete ZDE: