OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 730 774 730 | info@modrasimka.cz
0 Kč

OBJEDNÁVKA - ZMĚNA TÉMATICKÝCH BALÍČKŮ

Pole označená * jsou povinná.

Nechci tématické balíčky 

HBO1 za 195 Kč/měsíc 

HBO2 za 255 Kč/měsíc 

FILM za 45 Kč/měsíc 

SUPERBOX za 155 Kč/měsíc 

SPORT zs 75 Kč/měsíc 

DĚTSKÉ za 45 Kč/měsíc 

ČESKY za 55 Kč/měsíc 

LÁSKA za 55 Kč/měsíc 

ZPRAVODAJ za 10 Kč/měsíc 

DOKUMENT za 75 Kč/měsíc 

 

Důležité informace ke změně tématických balíčků

Všechny balíčky které vyberete označením (chci nastavit), vám budou od následujícího měsíce aktivovány. Věnujte prosím zvýšenou pozornost správnému výběru. Pokud již některé tématické balíčky vyúžíváte a nebudou v této objednávce označeny, bere se skutečnost, že si je zákazník přeje od dalšího zúčtovacího období deaktivovat. Možnost "nechci tématické balíčky" vyberte pouze v případě, že nechcete od dalšího období žádné tématické balíčky.

Objednávka slouží jako dodatek výše uvedené smlouvy o poskytování telekomunikačních služeb. Tento dodatek nabývá platnosti dnem přijetí této objednávky poskytovatelem s účinnosti od následujícího zúčtovacího období a uzavírá se na dobu neurčitou. Změna služby proběhne prvním dnem následujícího zúčtovacího období ode dne odeslání této elektronické objednávky.

Dokončení objednávky

Souhlas se změnou poskytovaných služeb od dalšího zúčtovacího období 

 
Váš požadavek bude potvrzen do Vaší emailové schránky. V případě, že neobdržíte potvrzovací email kontaktujte naši zákaznickou linku 730 774 730 a jste-li již klientem volejte *55.

test

Nastavte si své volání přesně podle Vašich potřeb
S tarifem "TAK AKORÁT" jste to vy, kdo určuje pravidla Vašeho volání.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Otestujte si MODROU simka TV na 14 dní zdarma

ikona_tv_samoobsluha.png

Teď už nebude TV určovat čas vám, ale vy určujete, kdy a kde se budetet dívat na svůj oblíbený pořad a to až 7 dní nazpět!  Otestujte si naší TV na 14 dní zdarma. Testovat můžete v TV, noteboouku, tabletu nebo vašem mobilním telefonu. 

Žádat o test zdarma můžete ZDE: