0 Kč

Důležité informace ke změně tématických balíčků

Všechny balíčky které vyberete označením (chci nastavit), vám budou od následujícího měsíce aktivovány. Věnujte prosím zvýšenou pozornost správnému výběru. Pokud již některé tématické balíčky vyúžíváte a nebudou v této objednávce označeny, bere se skutečnost, že si je zákazník přeje od dalšího zúčtovacího období deaktivovat. Možnost "nechci tématické balíčky" vyberte pouze v případě, že nechcete od dalšího období žádné tématické balíčky.

Objednávka slouží jako dodatek výše uvedené smlouvy o poskytování telekomunikačních služeb. Tento dodatek nabývá platnosti dnem přijetí této objednávky poskytovatelem s účinnosti od následujícího zúčtovacího období a uzavírá se na dobu neurčitou pokud nebude v objednávce uvedeno jinak. Změna služby proběhne prvním dnem následujícího zúčtovacího období ode dne odeslání této elektronické objednávky.

Objednávka - změna tématických balíčků

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

test

Nastavte si své volání přesně podle Vašich potřeb
S tarifem "TAK AKORÁT" jste to vy, kdo určuje pravidla Vašeho volání.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Otestujte si MODROU simka TV na 14 dní zdarma

ikona_tv_samoobsluha.png

Teď už nebude TV určovat čas vám, ale vy určujete, kdy a kde se budetet dívat na svůj oblíbený pořad a to až 7 dní nazpět!  Otestujte si naší TV na 14 dní zdarma. Testovat můžete v TV, noteboouku, tabletu nebo vašem mobilním telefonu. 

Žádat o test zdarma můžete ZDE: