0 Kč

Nová celoplošná Televize Seznam odstartovala v pátek 
12. ledna. Divákům nabídne živé zpravodajství, publicistické pořady se známými osobnostmi, dokumenty předních českých reportérů, lifestylové magazíny, zábavné pořady i seriály z dílny Stream.cz.

ZPRAVODAJSTVÍ

Zprávy
Rychlý souhrn informací z domova i ze světa. Živé vstupy reportérů z místa dění. Pravidelné příspěvky z českých, moravských a slezských regionů, rozhovory a prodloužené vysílání 
v případě zásadních událostí. Pravidelnost: Každý den v 9:00, 12:00 a 14:00 hodin.

Večerní zprávy
To nejzajímavější z celého dne očima reportérů Seznam.cz. Nejvýznamnější události zpracované do hloubky, exkluzivní odhalení a nejsledovanější okamžiky dne v komentovaném souhrnu. Pravidelnost: Každý den v 18:00 hodin.

PUBLICISTIKA

Výzva
Každodenní rozhovory s osobnostmi, o kterých se mluví a které mají co říct. Dva rozhovory každý všední den. Moderují přední čeští novináři. Pravidelnost: Každý všední den ve 21:00 a 21:30 hodin.

Duel
Střet dvou názorů na téma, kterým aktuálně žije společnost. V pondělí, středu a pátek o veřejném dění. V úterý a čtvrtek o ekonomice. Dvě osobnosti proti sobě, dva názory, jeden moderátor. Pravidelnost: Každý všední den v 19:00 hodin.

Sport
Hlavní sportovní události dne v podvečerním souhrnu. Původní témata sportovní redakce Seznam.cz. Profilové rozhovory se sportovci. Pravidelnost: Každý všední den v 18:30 hodin.

A dále Mapa Jiřího Hoška, Zvláštní vyšetřování, Reportéři Seznamu, Osmička Heleny Šulcové, Datažurnál a další.

ŽIVOTNÍ STYL

Ráno na gauči
Živě vysílané studiové pásmo na úvod všedního dne. Témata životního stylu a inspirace pro společenský život. Rychlé zpravodajské souhrny událostí, počasí a živé vstupy se zajímavými hosty. Pravidelnost: Každý všední den v 7:00 hodin.

Slavní
Společenský magazín s hvězdnými hosty z řad celebrit. Film, hudba, internet, móda i televize. Profilové rozhovory a reportáže s lidmi ze šoubyznysu. Pravidelnost: Každý všední den v 19:30 hodin.

#Zdavuven
Portrétní pořad o mladých Češích a Slovácích s inspirujícími příběhy pro mladou generaci. Neznámé tváře, které jednou bude znát každý. Pravidelnost: Každé pondělí ve 20:30 hodin.

A dále Kam to bude?, Hrana Tomáše Vzorka a Kultura Terezy Willoughby.

DOKUMENTY

Obzor Filipa Horkého
Mladý reportér na místech velkých událostí a krizí. Jedinečný pohled na místa a dramata u nás i ve světě natočený originální dokumentární kamerou Tomáše Svobody. Pravidelnost: Každé druhé pondělí ve 22:00 hodin.

Uzávěrka Sabiny Slonkové
Novinářská kauza zpracovaná stylem doku-drama. Nová fakta i neznámé souvislosti při pátrání v zákulisí slavných příběhů. Pravidelnost: Každé druhé úterý ve 20:00 hodin.

Svět bez obalu
Exkluzivní světové reportáže Rádia Svobodná Evropa. Novináři se vydávají na místa, kam je těžké proniknout. Pořadem provází Milan Šíma. Pravidelnost: Každý pátek ve 21:00 hodin.

ZÁBAVA


Šťastné pondělí
Co týden dal pohledem populárního komentátora Jindřicha Šídla. Pravdy a lži kolem nás v glosách s originální retro grafikou Tomáše Dusila. Pravidelnost: Každé pondělí ve 20:00 hodin.

Hodina Streamu
Originální magazín o všem, co vzniklo na Stream.cz. Rozhovory s tvůrci a ukázky pořadů. Pohled do zákulisí tvorby internetového videa. Pravidelnost: Každou středu ve 21:00 hodin.

Místa
Místa, kde žijí a tvoří slavní Češi a Slováci. Diváci nakouknou do VIP zákulisí, kam se lidé běžně nepodívají. Neobvyklé scenérie i intimní zpovědi o životě a práci. Pravidelnost: Každý pátek ve 20:00 a 20:30 hodin.

Seriály Stream.cz
Televizní premiéry seriálů, které přináší Stream.cz. Legendární pořady i nové ambiciózní projekty. Pravidelnost: Každou sobotu a neděli ve 20:00 hodin.

test

Nastavte si své volání přesně podle Vašich potřeb
S tarifem "TAK AKORÁT" jste to vy, kdo určuje pravidla Vašeho volání.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Otestujte si MODROU simka TV na 14 dní zdarma

ikona_tv_samoobsluha.png

Teď už nebude TV určovat čas vám, ale vy určujete, kdy a kde se budetet dívat na svůj oblíbený pořad a to až 7 dní nazpět!  Otestujte si naší TV na 14 dní zdarma. Testovat můžete v TV, noteboouku, tabletu nebo vašem mobilním telefonu. 

Žádat o test zdarma můžete ZDE: